GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 13396280
nr 1339 6280
Bodil Manz
(f. 1943), Danmark
Vas, Signerad. Höjd: 15cm. Diameter: 19cm
Kondition: nagg
Bodil Manz, dansk keramiker född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 20:43:16
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr